OTÁZKY A ODPOVĚDI- Odpověď zobrazíte kliknutím na otázku

Dobrý den,
dnes 30.7. mě navštívil neco jako zprostředkovatel PROLUXU a já mu podepsal co chtěl protože mi to přišlo věrohodné a nepřečetl jsem si co se tam píše. Ve výsledku sem jim podepsal 40 tisíc. pokud odstoupím od smlouvy a nebo po roce trvání i ukončím. Jak jsem to zjistil už bylo pozdě a dnes sem zaslal odstoupení od smlouvy, ale asi mi to bude prd platné protože sem i podepsal že paragraf 57 nebude platný.

Co teď? hledám na internetu jestli nekdo vyhrál u soudu , ale marně

Děkuji za informace a přeji hezký den.
D. B.

Dobrý den,

děkuji Vám za důvěru! Pokud jste od smlouvy do 14ti dnů odstoupil, je toto odstoupení podle §57 Obč.zák. platné! Pokud Vám budou zaměstnanci PROLUXU tvrdit opak, je to LEŽ. Stejně, jako byla lež jejich tvrzení ohledně nezávaznosti smlouvy, kterou jste podepsal. Vyhráváme soudy nad nimi v mnohem složitějších případech, než je ten Váš. U Vás jde v podstatě o to, nenechat se z jejich strany zastrašit a nic jim neplatit! Žalobu si na Vás podat netroufnou, neboť je jim velmi dobře známo, že by to prohráli. Nyní se ti parchanti již spoléhají pouze na to, že člověk uvěří jejich výhružkám a podlehne bez boje. Dejte jim najevo, že se jich nebojíte a oni Vám dají pokoj.

Kdyby jste měl i přesto jakékoli problémy, pište mi, nebo volejte. Nikoho nenecháme na holičkách. Záleží nám opravdu na každém jednotlivci.

Vyhrané soudy najdete zde:www.stop-prolux.net/novinky/

Přeji Vám pevné nervy!

S.G.

Dobrý den,nevim jestli si na mè pamatujete,jiz jednou jsem vam psala email,ohledne spolecnosti prolux.Situace se zmenila,zajemce z proluxu,ktereho nam poslali z proluxu nas 5 mesicu zrejme jen vodil za nos a nakonec se vyjadril,ze dum nekoupi.Nasli sme si tedy jineho zajemce pres realitni kancelar remax a minuly tyden byl dam navrh na vklad do katastru.okamzite me kontaktoval prolux napred sms zpravou,ktera byla velmi strucna,bylo v ni jen ze mam okamzite uhradit dluh,jinak to budou resit soudni cestou.jeste ten den mi i volali a pani byla velmi neprijemna az drza,osocila me ze lzu a zajemce,ktery kupuje muj dum je od nich,pritom to tak v zadnem pripade neni.Kupce mi privedla spolecnost remax.Timti vas chci pozadat o radu,co mam ted delat.Rekla sem ji,ze si neznam duvod proc bych jim mela platit provizi,kdyz neudelali vubec nic proto,aby se dum prodal.Poslali sice par zajemcu,ale ve vetsine pripadu se zdrzeli jen par minut,dum se a ni poradne neprohlidli a zase odesli.Mam z toho trochu strach,behem mesice se stehuji i s rodinou do ciziny a vubec nevim jak to mam dal resit.Budte tak hodna a poradte mi.Predem moc dekuji a doufam,ze s vasi pomoci vse dopadne dobre a ja nebudu muset tem zlodejum platit tak siolene penize.Mej se zatim krasne a krasny vikend.S pozdravem A.Z.

Vážená paní Z.

je to stále stejné, jako v ostatních případech. Ničeho se nebojte! Firma PROLUX brzy skončí. Právníci od nich hromadně prchají. Nevím ani o jednom případu, kdy by někdo ve stejné situaci, jako Vy soud prohrál. Zastrašování a vyhrožování, je nyní opravdu jejich jedinou zbraní. Uvědomte si, že kdyby si byli jisti, že soud vyhrají, vůbec by Vám nic nepsali, ani by Vám nevolali a rovnou by Vás bez varování zažalovali, tak jako to dělali dřív, když ještě spolupracovali se Sdružením rozhodců a.s. v Brně a obírali klienty pomocí exekucí, jako na běžícím pásu.
 Držte se a neprojevujte před nimi slabost! Jejich smlouvy jsou ABSOLUTNĚ NEPLATNÉ, NEB NEMRAVNÉ!!! COŽ MÁME POTVRZENO MNOHA ROZSUDKY.

S.G.

Dobrý den,
na začátek bych Vám chtěla moc poděkovat za stránku kterou spravujete. Bohužel i já jsem jedna z těch která se nechala napálit a teď mi zbyli jen oči pro pláč. Postupovala jsem přešně podle kroků který jste uvedla. Odstoupení od smlouvy jsem poslala hned druhý den od podepsaní, nereagovali, tak jsem ho poslala znova a až teď jsem dostala odpověď. Ale ta mě zaskočila, proto Vám také píšu. U Vás jsem se dočetla, že odstoupení od smlouvy dle paragrafu 57 mi neuznaj, ale oni mi ho akceptovali, ale obrací se na jíné paragrafy, tak teď nevím co dělat. Jestli ji mám odepsat opět něco nebo to hodit do koše a nezaobírat se tím. Celou odpověď Vám zasílám v příloze mailu. Nevím zda Prolux zvolil jiné metody jak vymáhat z lidí peníze a nevím jestli na to mají právo se obracet na paragrafy z občanského zákoníka. A jestli by u soudu s tím uspěli, kdyby to došla až tam. Tak proto píši jestli mi něco nehrozí nebo jestli mám právo do 14ti dnů odstoupit od smlouvy i přesto co napsali. Jěště abych dodala, byt ani nevyvěsili na stránky Proluxu, nikde jsem ten byt nenašla ani u partnerských společností.

Děkuji moc za odpověď.
E.P.

Dobrý den,

Platné znění měněného ustanovení občanského zákoníku s vyznačením  změn

 § 57(1) Byla-li spotřebitelská smlouva uzavřena mimo prostory obvyklé k podnikání dodavatele nebo nemá-li dodavatel žádné stálé místo k podnikání, může spotřebitel od smlouvy písemně odstoupit do 14 dnů od jejího uzavření;

nedošlo-li dosud ke splnění dodávky zboží či služeb dodavatelem, může od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodů a bez jakékoliv sankce do 1 měsíce.

To neplatí ohledně smluv, u nichž si spotřebitel výslovně sjednal návštěvu dodavatele za účelem objednávky. Dodavatel je zároveň povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

 

Z výše uvedeného tedy jednoznačně vyplývá, že od smlouvy do 14ti dnů, můžete odstoupit v každém případě a bez udání důvodů. Tedy i v případě, že byste od PROLUXU již jeho služby čerpali.

 

Nedošlo-li dosud ke splnění dodávky, tedy pokud do Vás PROLUX nic neinvestoval (jakože neinvestoval) můžete bez jakékoli sankce odstoupit do 1 měsíce.

 

V podstatě tedy lze od smlouvy s PROLUXEM odstoupit do 1 měsíce!!!!!

 

Na Vaši otázku, zda by s jejich argumenty uspěli u soudu, Vám mohu s klidným svědomím odpovědět, že NEUSPĚLI

Dobrý den paní Glaserová, bohužel jsem také dne 4.5.2012 podepsal smlouvu o
> propagaci a podpoře prodeje
> s těmito šejdíři.Měl bych na vás jeden dotaz, byt se nám podařilo prodat přes
> jinou RK a věc se vyřizuje,mám poslat odstoupení od smlouvy,nebo už jen čekat na
> ty zastrašující Zálohové listy a pod. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

Váš případ je naprosto identický, jako stovky jiných. Takže doporučujeme na jejich SMS, ani na písemnosti, které nejsou zaslány doporučeně- nereagujte! Jsou právně naprosto bezcenné. Buďte v klidu a nepřistupujte na žádné dohody s nimi. Odstoupení od smlouvy v tuto chvíli nemá význam a jen na sebe zbytečně upozorníte. Pokud by Vás opravdu zažalovali, pak pro Vás zajistíme účinnou obranu, do té doby nemá smysl cokoli podnikat a nervovat se komunikací s nimi. Jsou to psi kterým už nezbývá, než štěkat a doufat, že lidi zastraší. Zuby jsme jim ale již vytrhali, tak se opravdu ničeho nebojte!

Přeji pevné nervy!

Světlana Glaserová

Dobrý večer, paní Glaserová,
> chci se jenom poradit - Prolux mi již poslal fakturu s datem splatnosti 26.7. -
> nepřišla doporučeně, tudíž jsem na to vůbec nereagovala. Neustále mi však
> posílají SMS s výzvou na mimosoudní vyrovnání. Můžete mi, prosím, poradit, zda
> bych je měla kontaktovat, jaké jsou jejich návrhy? (myslím to tak, aby mi to při
> soudním jednání nepřitížilo, že jsem se nesnažila s nimi domluvit, ale zase na
> druhou stranu když jsem odstoupila od smlouvy, tak se s nimi nemám domlouvat na
> čem).
>
> Děkuju moc za radu.
> S pozdravem
> R.H.

Přesně tak! Nemáte se s nimi na čem domlouvat. SMSky, ani nedoporučená pošta nejsou právně platnými listinami. Uvědomte si, že o mimosoudní vyrovnání neškemrají z lidumilství, ale proto, že vědí, že všechny soudy prohrávají. Věřte mi, že má smysl reagovat až, kdyby Vám přišlo něco prostřednictvím soudu. Pak je naopak třeba jednat okamžitě. Takže si hlídejte poštu a držte se!

S.G.

Vážená paní Glaserová ,nevím jak začít ale podepsala jsem smlouvu o prodeji nemovitosti s PROLUXEM consulting Int. s.r.o.

K večerru přišla moje přítelkyně a řekla mi
co s touto společností měla za problém. SmlouvU jsem podepsala dne 28.května 2012 a hned 29.května 2012

jsem od smlouvy odstoupila. Dopis jsem poslala doporučeně i s dodejkou která se mi vrátila dne 31.5.2012.

Po týdnu jsem se podívala na stránky PROLUXU a stále nabízeli moje nemovitosti k prodeji. Znovu jsem napsala

doporučený dopis s dodejkou a to dne 11.6.2012 aby nemovitosti z nabídky stáhly. Ozvali se mi telefonem že jsem

porušila smlouvu, že mi dají k úhradě jejich služby. Do dnešního dne jsem však žádnou fakturu neobdržela, jen

mi stále posílají SMS kolikrát bylo kliknuto na nemovitosti. První SMS přišla 6.6.2012 že zajistili 55 prohlídek další byla

7.6.2012 kde zajistili 53 prohlídek, 19.6. 2012 v 16,39 hod. 110 prohlídek a poslední 19.6.2012 16,59 hod 107 prohlídek.

Prosím Vás tímto zdvořile o radu jak mám v této věci postupovat.

Vážená paní,

Váš příběh je ukázkovým příkladem postupu PROLUXU vůči klientům. Je dobře, že jste stihla poslat odstoupení od smlouvy do 14ti dnů. Ačkoli novela zákona §57 vstoupila v platnost až ke dni 16.6.2012 a ONI nebudou Vaše Odstoupení považovat za platné. Přesto máme takovou zkušenost, že soudy již dříve přihlížely ke snadné zneužitelnosti podmínek daného paragrafu podvodníky všeho druhu, což bylo taky důvodem proč byl novelizován.
Bohužel není v našich silách jakkoli ovlivnit inzerci na stránkách PROLUXU, ani zasílání jejich SMSek které rovněž nezbývá, než ignorovat. Zastrašování klienta, vyhrožování pokutami a jinými sankcemi je již ovšem jejich poslední zbraní. Stůjte si pevně za svým a ničeho se nebojte. Pokud budou mít přeci tolik drzosti a zažalují Vás o pokutu, tak ani pak neztrácejte nervy a nic jim neplaťte! Podívejte se do novinek na stránkách, kde zveřejňuji všechny rozsudky z posledních měsíců. Nevím ani o jedné žalobě (platebním rozkazu), kdy by jim kterýkoli soud dal za pravdu. Důležité ovšem je, jednat včas. Takže kdyby Vám ten zatracený Platební rozkaz (prostřednictvím soudu) přeci jen přišel, dejte mi vědět a okamžitě pro Vás vypracuji Odpor i Vyjádření. Dokud Vám budou docházet jen jejich Zálohové listy s termíny splatnosti, či Výzvy k úhradě jen prostřednictvím jejich právníků a NEDOPORUČENĚ. Tyto listiny můžete s klidem házet do koše, neboť právně neexistují! V případě, že si s čímkoli nebudete vědět rady, pište mi nebo volejte kdykoli. Přeji Vám hodně pevné nervy a hlavně to nevzdávejte. Pokud budete mít možnost, ráda se s Vámi osobně poznám 23.7. u Obvodního soudu pro Prahu 1, kde bude projednávána Hromadná žaloba. Čím více se nás tam sejde, tím lépe.
Mějte se pěkně!

Světlana Glaserová

Dobrý den paní Světlano,
už jsem myslela že je konec s Proluxem ale zavolali mně že mám u nich pohledávku 40.000.Já jsem si vzala půjčku,kterou budu splácet 10 let, domek už je před nastěhováním a teď Prolux.Plakala jsem,že jsem v ID a že nemám z čeho to zaplatit.Řekli,že mi dají slevu na 20.000 a mohu to zaplatit ve dvou splátkách a budu s nimi mít pokoj.Řekla jsem že jsem viděla ve zprávách,že neoprávněně požadují po lidech peníze.Nato mi odpověděla,že se jednání stále odročuje,protože nemají důkazy a ať zaplatím,nebo to potom bude horší.Že mi teď dali slevu a stojí je to peníze a potom to bude dramatické.Mám silné astma pobývám u známých na horách,protože doma nemohu dýchat,bojím se že nestihnu platební rozkaz,že nebudu doma a přijde dopis.Poraďte mi co mám dělat PROSIM!!!!!
Asi bych nepřežila,kdyby nám exekutoři vzali domek,který jsem opravila a bude tam bydlet dcera se 4 dětmi.
V Proluxu jsou asi bez srdce a bez svědomí.Omlouvám se že otravuju.Děkuji za odpověď T.

Dobrý den,

zastrašování je nyní jedinou zbraní těch parchantů. V žádném případě nepřistupujte na žádnou dohodu! Oni jen číhají na to, že někdo projeví slabost, aby ho pak svými výhružkami udolali. Soud byl odročen nikoli z důvodu, že bychom neměli dost důkazů, ale proto, že ONI začali uzavírat s lidmi smlouvy na jinou firmu pod jiným IČO, takže jsme museli naši žalobu rozšířit. Nenechte se tedy zviklat k žádným dohodám. Vidíte sama, že si nejsou jisti v kramflecích. Nebo si snad opravdu myslíte, že by Vám nabízeli dohodu z lidumilství a ze soucitu? Z toho, že nabízejí lidem dohody, je evidentní, že je jim už každá korunka dobrá, aby vůbec přežili. Hlídejte si poštu a o ostatní se postaráme.

S.G.

Dobrý den,
>
> Teprve nyní jsem zjistila (četla jsem v Hospodářských novinách), kolik lidí
> se ocitlo v tak nelichotivé situaci s firmou PROLUX.
>
> Moje zkušenosti s touto firmou jsou staršího data. V podstatě šlo o stejné
> praktiky,
>
> Jak uvádějí šokovaní klienti,kteří si smlouvu přečetli až po podpisu a
> odchodu "zaměstnance"
>
> PROLUXU. Taktéž jsem podepsala smlouvu s PROLUXEM (květen2009) o prodeji
> členského podílu družstevního
>
> Bytu, který jsem si nakonec prodala přes jinou realitku. Avšak provizi jsem
> zaplatila PROLUXU, neboť jsem se zalekla
>
> Jejich vyhrožování.
>
> Mám na Vás jeden dotaz a prosím o odpověď: myslíte si, že mám šanci dostat
> své peníze (72.000,-- Kč)
>
> Nějakým způsobem zpět nebo je nadobro oželet?
>
>
>
> Dále bych Vám chtěla poděkovat, jak jste se nezištně ujala lidí,kteří
> naletěli jen proto,
>
> Že mají dobré srdce a jiní s nimi dokáží lehce manipulovat.
>
>
>
> Přeji Vám všem mnoho vyhraných sporů s tímto "gigantem".
>
>
>
> Hodně úspěchů a hezký den.
>

Dobrý den paní K.,

je mi to opravdu líto, že jste zaplatila těm zmetkům zbytečně tak velikou částku peněz. Ale chápu, že psychický nátlak, který oni dovedou na člověka vyvinout je obrovský. Domoci se ovšem vrácení peněz je poměrně komplikovaná a nejistá záležitost a vzhledem k tomu, že jste provizi zaplatila bez boje, bych tedy ve Vašem případě žalobu pro neoprávněné obohacení snad ani nezkoušela podávat. Mohla byste si naběhnout na další soudní výlohy. Nicméně sledujte naše stránky a pokud se situace pohne k lepšímu i v případě našich žalob na plnění, které již řešíme, pak pro Vás uděláme vše co je v našich silách.

Přeji hezký den!

Světlana Glaserová

Vážená paní Glaserová,
>
> obracím se na Vás protože dnes mne kontaktovala zástupkyně společnosti
> Prolux s tím, že mají zájemce na byt a chtějí mu umožnit jeho prohlídku.
> Vzhledem k tomu, že celá situace kolem bytu je komplikovaná (do bytu se mají
> nastěhovat moji rodiče a proto jej nechci prodat) nevím co teď s tím. Mám
> umožnit prohlídku a údajnému kupci a informovat ho o situaci nebo raději nic
> nedomlouvat a snažit se odstoupit od smlouvy.
>
> Zatím jsem celou záležitost mohla odložit (v současné chvíli jsme na dovolené)
> ale trochu se obávám toho co se bude dít až se vrátíme.
>
> Moc děkuji za radu.
>
> S pozdravem, P.C.

Dobrý den,

pokud nemáte v úmyslu byt prodávat, nikdo Vás k tomu nemůže nutit. Je ovšem jen na Vás, zda se rozhodnete vstoupit s Proluxem do otevřeného boje (poslat jim výpověď), nebo vydržíte ten rok a budete předstírat součinnost a tedy přijímat zájemce a následně jim situaci vysvětlovat. Ať se rozhodnete jakkoli počítejte s naší aktivní pomocí.

Přeji Vám krásné prožití dovolené!

Světlana Glaserová

Dobry den,s ulevou jsem nasla Vase web stranky a doufam,ze nam budete ochotna
> poradit,jsem trochu zoufala apropadam panice.Vec se ma tak,ze pritel prodava
> rodinny domek a nechal se bohuzel zlakat nekolika realitkama.Dnes mi ukazal
> smlouvy,ktere s nimi podepsal a ja z toho malem omdlela.Jednou z realitek je
> Prolux consulting podepsal smlouvu o propagaci a podpore prodeje nemovitosti s
> doplnkovymi sluzbami.Kdyby si precetl aspon kazde treti slovo,tak by to snad
> jinak inteligentni clovek nikdy nepodepsal,no na krik uz je pozde,tak ted
> hledame kazde info,jak z toho ven.Smlouva byla podepsana 20.6.2012 takze
> dvoutydenni vypovedni lhuta jiz vyprsela,nevime co delat.Ve smlouve je mimo jine
> i veta,ze pokud dojde k ukonceni smlouvy,stanovuje se uplata za poskytnutou
> propagaci a podporu prodeje ve vysi 6procent+DPH z ceny predpokladane.Dum
> ohodnotili na 680 000kc.Pritel zkratka naletel na pekne kecy,ze dum si muzeme
> prodat sami soukromne a v takovem pripade,ze by jim nic neplatil atd. samozrejme
> podepsal neco jineho,nevim,pripada mi to snad i protipravni.My jsme obycejni
> lide,nikoho se nesnazime okradat a tak to necekame ani od tech druhych,realita
> je jina.Chteli bychom odstoupit od smlouvy,proste celou vec nejak zrusit,ale
> nevime jak,prosime proto o Vasi pomoc nebo radu.Jsem rada,ze nekdo jako Vy vubec
> existuje,co se zabyva neetickyma praktikama,preji mnoho uspechu a cekam na Vasi
> odpoved,dekuji mockrat A.L.

Dobrý den,

v prvé řadě Vám děkuji za důvěru! Věci se mají tak, že Prolux už opravdu brzy skončí.
Když jste nestihli vypovědět smlouvu do 14ti dnů máte nyní dvě možnosti. Ta první je pro slabší nátury a znamená vydržet rok neprodávat a předstírat součinnost s PROLUXEM. To znamená když Vám pošlou zájemce, tak je neodmítat a při osobním kontaktu těm lidem pokaždé znovu vysvětlovat, co je Prolux zač. Druhá možnost je, vyhlásit jim otevřený boj. Napsat jim, že jste v žádném případě neměli zájem o pouhou propagaci a že jste byli obelháni makléřem, který Vám tvrdil, že jsou realitní kancelář. Pak můžete očekávat z jejich strany výhružné SMSky i telefonáty a nakonec i dopis od právničky, ve kterém bude požadovat pokutu za nedodržení smlouvy. Mohu Vás ovšem ujistit, že všechny tyto výhružky je v současné době tak vše, co PROLUX může proti Vám podniknout. Soudy o Platebních rozkazech teď vyhráváme jeden za druhým a příval jejich žalob již v podstatě ustal. (asi jim dochází peníze). Pokud byste se s nimi přeci jen dostali do soudní pře, pak počítejte s veškerou podporou našeho sdružení. Záleží nám na každém vyhraném případu.


Přeji Vám pevné nervy a ničeho se nebojte!

Světlana Glaserová

 

dobrý den paní Glaserová,

obracím se na Vás ohledně Proluxu
tento měsíc jsem prodala byt, ještě nemáme podepsané kupní smlouvy, ale počítám, že do konce září to bude na katastráním úřadě
prodala jsem si byt sama, nechci využít služby Proluxu, ale smlouvu mám s nimi až do 15.12.2012, výpověď jsem už napsala, ale bylo mi napsáno, že do 15.12. mám uzvařenou smlouvu a že mi poskytli 602 prohlídek, přitom od Proluxu ke mě dorazilo 5 lidí a cenu si představovali úplně jinou než já, na stránkách Proluxu to prodávají v rozmení od 1200 000 do 1 700 000, i když já chtěla za byt 1 600 000

jejich jednání se mi vůbec nelíbí, komunikují jenom přes sms a nikdo se o mě nestará a pak budou chtít zaplatit 6% z prodejní ceny je to hrozné

můžete mi nějak poradit, abych nemusela zaplatit toik peněz za nic

děkuji

L.D.

Dobrý den,

děkuji Vám za důvěru! Vzhledem k tomu, že Občanské soudy smlouvy s PROLUXEM uznávají za neplatné neb nemravné, nemáte se již čeho obávat. Čím více máme vyhraných soudů (ani jeden soud o Platebním rozkazu jsme neprohráli), tím menší je šance PROLUXU, že někdy uspěje. Vyčkejte tedy v klidu, až Vám pošlou Platební rozkaz (pokud ho vůbec pošlou) a potom začneme jednat. Hlavně se nenechte zastrašit, ani nepřistupujte na žádné kompromisy! Uvědomte si, že pokud Vám nabídnou Dohodu na nižší částku, tak to v žádném případě není z lidumilství, ale protože vědí, že jejich konec se blíží a každá korunka je jim dobrá, aby přežili o den déle.
Přeji pevné nervy!

Světlana Glaserová

Dobrý den paní Glaserová,
když jsem objevila vaše stránky,dost se mi ulevilo.Přítel je pracovně hodně vytížený a požádal mne,ať mu najdu řešení.
Přítel podepsal 15.4.2011 "smlouvu o podpoře prodeje nemovitosti"s proluxem. Podali jsme soukromý inzerát na net a hned po té ho kontaktoval makléř z proluxu. I když jsem přítele varovala ať nic nepodepisuje,ujišťoval mne (jak ho pan makléř mylně informoval),že smlouva je neexkluzivní a bez podpisu spolumajitelky (bývalé ženy) neplatná. Přítel trval na podpisu bývalé ženy. Pan makléř mu nechal smlouvu podepsat s tím, ať ji dá ještě podepsat bývalé ženě a že se pro smlouvu pak staví.Už se neukázal.Předem moc děkujeme za odpověď a za radu.
Vaše stránky jsou jistě velkým přínosem mnoha lidem.
S pozdravem a přáním hezkého dne
J.H.
Bývalá žena smlouvu nevrátila ani nepodepsanou a tak jsme to považovali za bezpředmětné.
Že je něco špatně nám došlo až po obdržení dopisu od vás.Přítel se mezi tím přestěhoval a dopis jsme vybírali na jaře,protože na dům jezdíme zřídka. Od té doby jsme se snažili smlouvu dostat zpět,abychom mohli učinit patřičná opatření.
A až dnes se nám dostala smlouva zpátky do ruky a my si ji konečně přečetli.

Dům,který je předmětem prodeje měli v SJM (dodnes je tak zapsán na katastru),ale zřejmě už přešel do podílového vlastnictví,protože už jsou rozvedeni téměř 5 let. Za celou dobu se jim nepodařilo dům prodat a ten neobydlen chátrá a ztrácí hodnotu. Chtěli ho dát do dražby,ale bojí se,že teď je jeden podíl vázán proluxem.
Prosím Vás o radu,jak máme postupovat?

Dobrý večer,

děkuji Vám za důvěru. Pokud jste prošvihli letos termín odstoupení od smlouvy, tak bych nyní na sebe být Vámi, vůbec neupozorňovala. Nemá smysl PROLUXU nyní NIC psát ! Žádný podíl v žádném případě u PROLUXU  smlouvou vázán není! Vaše smlouva je absolutně neplatná, neb nemravná. Podíl manželky v tom nehraje žádnou roli. Přečtěte si rozsudky na stránkách STOP-PROLUX v Novinkách.

Ano Váš dům může být vydražen, aníž byste PROLUXU cokli platil. Když se budete držet námi vypracovaných metod, nezaplatíte PROLUXU ani halíř.

Takže Prolux teď nechte na pokoji! Nedrážděte hada bosou nohou!
 V klidu prodávejte a až bude prodáno, dejte mi vědět a začneme jednat.

Předpokládám, ale že do té doby půjde stejně Prolux do tepláků.

Přeji pevné nervy!

Světlana Glaserová

Záznamy: 1 - 12 ze 12