Taky Vás obtěžují podobné pitomosti???

02.07.2010 18:53

Normálně se tomu člověk zasměje a smaže to, ale když si představím, že by tomu mohl někdo uvěřit a naletět! Brrrrrrrrr! A asi se to stává, jinak nechápu, proč by tohle psali!

Dr. Derick zelená
Assistant Manager, NatWest Bank
Putney Vysoká pobočky,
Londýn Velká Británie
Email: dgreen2k2@yahoo.co.uk
Vážení přátele,
 Jsem Dr.Derick Zelená dosáhl jste z NatWest banky v Londýně, tady v Anglii. I práce pro NatWest Ministři banky v Londýně.
Píši Vám následující řešení v mé kanceláři, která bude mít obrovský přínos pro nás oba.
V mém oddělení, je manager Asistent (Putney High Street), jsem zjistil, opuštěné částku ve výši $ 12, 500, 000, 00 USA dolar (Dvanáct milionů pět set tisíc amerických dolarů) na účet, který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků Pozdní Pan Thompson Morrison americká občanovi, který bohužel přišel o život v rovině spadnutí Alaska Airlines letu 261, který havaroval na 31. ledna 2000, včetně jeho manželky a jediná dcera.
 Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvláště vzhledem k citlivosti na transakce a důvěrnost zde.
Nyní náš bankovní bylo čekání na některý z příbuzných přijde až k tvrzení, ale nikdo nemá dělat, že. Osobně jsem byl neúspěšný při rozmisťování příbuzným po dobu 5 let.
 I nyní usilovat o váš souhlas k vám jako další příbuzný / Bude příjemce na zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na $ 12, 500, 000, 00 dolarů může být vyplacena na vás. To bude vyplacena, nebo sdílená v těchto procent, 50% pro mě a 40% na vás, zatímco 10% je pro veškeré náklady vzniklé v průběhu transakce, zatímco jsem zajištěné veškeré nezbytné právní dokumenty, které mohou být použity k zálohování toto tvrzení jsme tvorby. Všechno, co potřebujete, je vyplnit vaše jména na dokumenty a legalizovat to u soudu dokázat, jste zde jako oprávněný příjemce.
  Také jsem se vyžadují vaše upřímná Co-operace, důvěrnosti a Trust absolutní bezpochyby, aby nás vidí tuto transakci prostřednictvím. Já vám zaručit, že to bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona. Prosím, mi poskytnout následující, jak jsme mají 5 dní na spuštění pomocí.
1. Celé jméno

2. Vaše telefonní číslo
3. Kontaktní adresu.
4. Povolání
Vaše urgentní odpověď bude velmi očekávaný a ocení.
S pozdravem,
DR.Derick zelená
Zašlete vaše informace MY ptačí zob EMAIL [dgreen2k2@yahoo.co.uk]