Registr pedofilů nebude! Za pomoc bezbranným dětem by hrozilo jeho provozovateli vězení…?!

22.11.2010 22:15
https://www.sinagl.cz/domaci-zpravodajstvi/registr-pedofilu-nebude-za-pomoc-bezbrannym-detem-by-hrozilo-jeho-provozovateli-vezeni.html   Email
Domácí zpravodajství
Pondělí, 22 Listopad 2010 13:34

DetiČeská republika se stala pedofilním rájem uprostřed Evropy – a nejenom pedofilů! Představte si, že by vám nějaký sexuální deviant či jiný násilník znásilnil, zmrzačil či zabil dítě a vy byste se právem otce dopustil násilí na pachateli, kdy byste ho doslova „stáhnuli z kůže za živa“. Podle současné legislativy můžete dostat až doživotí a pachatel, pokud by přežil, by dostal pouze podmínku, spojenou s patřičnou odbornou péčí - za to že dítěti zničil život (v podstatě zabil dítě zaživa) – a nejenom jemu. Neuvěřitelné, ale taková je skutečnost! Politik si své dítě vede do školy a ze školy vládní limuzínou – viz ministr Radek John -  a jiní se mají strachovat, protože nemají čas, díky práci své dítě všude doprovázet a sledovat.

Každý koho jsme se ptal mi řekl, ano je dobré vědět že delikvent bydli v okolí, dítě si budu hlídat více a ne, že ho vystavím zbytečnému riziku. U nás si deviant, třeba i cizinec, bez většího rizika přijede pro svou oběť, čeká ho max. podmínka a ještě péče psychologů, psychiatrů a sexuologů. Je to opravdu na zvracení, kdy se hlavně hledá proč něco nejde a ne jak něco změnit a hlavně co nejrychleji. Doporučuji všem maminkám a tatínkům shlédnout debatu na ČT 2 v pořadu KONTEXTY – jeden občan bojuje za bezbranné děti - sám proti všem!

Místo vyvážené debaty o závažném problému a ochraně dětí, tak byla hlavní starost diskutujících především neublížit sexuálním deviantům a jak je chránit. Trapné bylo, jak musel Jiří Jehlička odrážet neustálé útoky advokáta Tomáše Sokola, které neměly s demokratickou diskuzí vůbec nic společného! Diváci právem očekávali věcnou debatu o problematice a doufali že si tak rozšíří obzor a utvoří názor na tuto závažnou problematiku. Jediné co se  dozvěděli bylo to, že delikvent je vlastně nemocný chudák a že musíme udělat vše proto, aby ani jedinému se neprávem neublížilo. Advokát Sokol veřejně degradoval běžné občany na „ulici“, Jiří Jehlička má pohrdat Ústavou, ale jaksi už nedodal, že často obhajuje jen ty nejtěžší zločince, bez jakékoliv morální sebereflexe. Inu skutečný a neomylný „světec“, který sice o morálce a právu káže, ale sám má daleko k dobrému příkladu.

Nedivím se, že si moderátoři netroufli „umravnit“ advokáta Sokola, který neustále pana Jehličku provokoval, zato napomínali pana Jehličku, když jim připomenul, že mají nejprve uklidnit advokáta Sokola, který útočí a posouvá debatu zcela jinam. Až poté byl moderátorem advokát Sokol opatrně napomenut, aby se neřeklo. Proč k němu měli oba moderátoři takový respekt? Snad proto, že se kamarádí s gen. ředitelem ČT Jiřím Janečkem…?! Zajímavá kombinace – bývalý nomenklaturní kádr KSČ Jiří Janeček a polistopadový ministr vnitra Tomáš Sokol…?! Přítomnost tohoto „ďáblova advokáta“, který by za peníze zřejmě udělal cokoliv, byla v tomto pořadu dost nešťastna. Jakákoliv slova o Ústavě, musí nutně z jeho úst znít hodně nedůvěryhodně a falešně!

Několik postřehů k pořadu:

1) Advokát Tomáš Sokol v pořadu Kontexty (když pomineme nemravné urážky), bez rozhodnutí soudu rozčileně vykřikuje, že registr v USA – podřízený americkým zákonům, pohrdá českou ústavou a dělá z nás bez soudu zločince, argumentuje jako za komunismu, resp. jako komunista.  Pohrdal 95% lidmi s tím, že to je póvl z ulice. Každý hovořil o tom, jak data získaná pro registr jsou nelegální. Pan Jehlička připomněl, že u nás jsou soudy s delikventy veřejné, tedy určené pro veřejnost a jsou často medializované, nevidí tedy žádný problém tyto údaje sumarizovat na jednom místě – a hned byl advokátem Sokolem označen za bolševika.

2) Slavoj Brichcín se chlubí, že sexuální delikvent bojuje se svou úchylkou, je vlastně hrdinou a že dnes dosahujeme skvělých výsledků s 15% recidivou. Tomu lze rozumět tak, že ze 100 propuštěných delikventů jich 15 zneužije další bezbranné dítě. Když vezmeme v úvahu, že ohlášených zneužití je pouze část – tak recidiva bude jistě mnohem vyšší než uváděných 15%...?!

3) Sbormistr Kulínský zneužil desítky nezletilých dívek (obhajoval Tomáš Sokol) a ve finále na tom ještě vydělá prodejem autorského práva! Kulínský tak za 10 let bude mít opět možnost pečovat o děti, až mu skončí zákaz a zapomene se ně něj.

4) Ondřej Trojan by doporučoval registr řidičů s alkoholem, neboť je díky němu zabito více dětí, než vražd dětí se sexuálním motivem. Ještě měl tedy dodat, aby na autě byla nálepka „Pozor, zabiji Vás i Vaše dítě, jsem ožralý“. Jaksi nerozlišuje trvalost stavu a zjistitelnost mezi sexuálním deviantem a opilým řidičem, nemluvě o tom, že sexuální deviant ubližuje a páchá násilí záměrně a cíleně, což těžko říci o opilém řidiči…?! Neuvěřitelné !!!

5) Cituji :„Se zveřejněním nesouhlasí ani policie, která je s ÚOOÚ v kontaktu. Pokud seznam poruší zákon, bude se jím zabývat. "Problémem by mohlo být, pokud bude registr, jak je avizováno, provozován ze Spojených států," uvedla policejní mluvčí Pavla Kopecká. Tam má policie jen omezené možnosti, jak nechat zavřít webové stránky,  nebo alespoň přinutit provozovatele, aby změnil jejich obsah. "V každém případě můžeme stíhat ty, kdo za obsahem stránek stojí," řekla Kopecká

a. Takže výsledkem by bylo, že by jako jediného mediálního zástupce registru pedofilů šikanovala policie pana Jehličku. Dostála by tak vskutku svému názvu „Pomáhat a chránit“ – v tomto případě pedofily, které by chránila před těmi, co nezištně chtějí chránit bezbranné děti a jejich práva. Tak se vyplácí angažmá ve jménu dobré věci.

b. Pedofil – pachatel, bude díky ochraně jako nemocný vysmátý a zneužité dítě bude mít trauma na celý život. Ten, kdo se snaží o nápravu bude kriminalizován. Opravdu, ČR je ojedinělé unikum v tomto ohledu.

c. Nepodložené pomluvy legálnímu obchodu CERD (centrální Registr Dlužníků) už jsou jen onou poslední pověstnou tečkou za tímto pořadem, který měl chránit děti a vyzněl jednostranně - jako ochránce sexuálních deviantů!

Překvapilo, jaká drtivá většina lidí podpořila vznik registru - škoda, budou zklamáni. Financovat projekt bez návratnosti a navíc ještě v ČR za to riskovat šikanu ze strany státu, si jistě každý rozumný člověk rozmyslí.

Každý občan by si měl i na tomto příkladu uvědomit, že politici doslova kašlou na děti, tresty jsou směšné a mnozí devianti na této nepochopitelné benevolenci a nezodpovědnosti státu ještě vydělávají !!!

 

Jan Šinágl, 22.11.2010

 

P.S.

Pan Jiří Jehlička je už předvolán na policii za něco co nespáchal, ale mohl by spáchat?! Vskutku příkladná péče o slušné občany !!! J.Š.22.11.2010 15:00 hod.

 

 

 


Ohodnoťte článek: 
( 1 Hodnocení )
Aktualizováno Pondělí, 22 Listopad 2010 15:00
Zobrazeno: 109x

 

Komentáře a dotazy k článku  

 
-2 #1 Marný 2010-11-22 16:42
původně jsem chtěl napsat slušný a věcný komentář. Když se mi ho ani po desáté nepodařilo díky dementní ochraně s maskovaným heslem odeslat tak jsem se tak nasral že můj odkaz je:
Pane JS jděte do prdele jak s těmito stránkami tak i s mediální masáží blbečků pedofily!! Sám dobře víte, že je to jen záměrně nafouklá bublina s určitým záměrem. A jestli to nevíte tak jste na tom ještě hůř než si myslím.
Citovat
 
 
+1 #2 Jeff 2010-11-22 18:55
jaký má být ten "určitý záměr"?
...
příspěvek jsem vložil napoprvé, možná je tu ta ochrana proto, aby odradila dementy, ale i tak sem občas nějaký pronikne...:-)
Citovat
 

Články podle data publikace

< Listopad 2010 >
Po Út St Čt Sob Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30          
 
Dnes je 22.11.2010: Albert

Kalendář událostí

St 24. Listopad @17:00 -
Jiří Hejda: "Žil jsem zbytečně."

Čt 25. Listopad @09:00 -
Skandální jednání KPV ČR před soudem

Út 30. Listopad @09:00 -
Agentura MM versus M.Trpák

Út 30. Listopad @14:00 -
Ústavní soud ČR: soudci a členství v KSČ


Kompletní kalendář

Strojový překlad webu

Czech English French German

Anketa

Děsí vás představa oranžového senátu ?
 

Náš moderní Hood

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

 

Celý článek...

Reklama

 
 
Banner

Správa | Mapa webu