Aktuálně

 

12.12.2019 V Česku je v současné době údajně vedeno přes 200 000 neoprávněných exekucí! Značné části takto poškozených občanů se ovšem dá poměrně snadno pomoct. A to v případech, kdy je jejich exekuce vedena na základě neplatné rozhodčí doložky. Což jsou v podstatě VŠECHNY exekuce, které vznikly na základě smlouvy s realitní kanceláří PROLUX. Pokud u Vás taková exekuce probíhá, kontaktujte mě neprodleně na mail: spol.obrana@gmail.com. Občanské sdružení sice již neexistuje, jako soukromá osoba Vám ale i tak mohu ZDARMA pomoci vyhotovit žalobu!

 https://www.spolecnaobrana.net/

11.11.2019 Sdružení je zrušeno a  pár let jsem měla od PROLUXU klid. Minulý týden jsem ovšem obdržela mail tohoto znění:

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem. V dědickém řízení jsem získala po otci dům, s ním ale i vykonatelnou pohledávku od společnosti PROLUX z roku 2008. Podepsal zprostředkovatelskou smlouvu a pokusil se po více než roce nemovitost prodat sám, po podpisu budoucí kupní smlouvy začal kolotoč výhrůžek a soudů. Bohužel boj vzdal a vzal si život. Nemovitost se neprodala neboť prolux sám neschválil hypoteční úvěr a nyní požaduje 178 000 + úroky za roky celkem tedy 339 000.
Jsem v insolvenci a tuto pohledávku si přihlásil Ins. správce Bredley and Smith (přejmenovaný PROLUX), já jim to ale nechci dát zadarmo. Po poradě s mým Ins. správcem jsem se rozhodla podat žalobu, kterou musím předložit do 30 dnů. Je možné tento spor vyhrát? Případně doporučila by jste mi právníka, který se těchto šmejdů nebojí? Děkuji Vám za odpověď. A.S.

Takže ty svině teď jsou sami v insolvenci, ale své dluhy umořují pomocí exekucí ze starých rozhodčích nálezů! Když jsem si našla na internetu stránky s veřejně přístupnými dokumenty, zjistila jsem, že těch lidí u kterých probíhá exekuce ze starých pohledávek je přes 400! Zároveň jsou tyto exekuce ale prováděny na základě NEPLATNÝCH EXEKUČNÍCH TITULŮ! Což ovšem ti lidé bohužel nevědí. Pro tu paní, co mi napsala výše uvedený e-mail jsem vypracovala ŽALOBU NA POPŘENÍ POHLEDÁVKY. O výsledku soudu budu informovat a pakliže to dopadne a paní A.S. se mi podaří z té exekuce osvobodit, pak rozjedu mediální kampaň a pokusím se oslovit co nejvíc poškozených, aby podávali žaloby. Pokud byste o někom věděli, neváhejte mi volat na 606 958 665, nebo pište na stopprolux@seznam.cz       Světlana Glaserová  

 

červenec 2017

Vyhráli jsme u Ústavního soudu!

https://www.dotyk.cz/publicistika/ustavni-soud-vydal-prelomovy-nalez-ve-veci-podvodnych-smluv-od-smejdu.html

 

V prvních dnech nového roku 2015, se mi po více jak roce ozvalo hned několik lidí, že je znovu začala obtěžovat Karolína Valentová svými SMSkami a telefonáty s požadavkem uhradit PROLUXU jejich "zaslouženou provizi". Některým klientům je dokonce z její strany vyhrožováno, že pokud nebude požadovaná částka uhrazena, pošle na ně exekutora. Toto jednání lze ovšem kvalifikovat jako trestný čin zastrašování a vydírání. Znovu tedy opakuji! Nic neplaťte! Zajděte naopak na nejbližší policejní stanici a podejte přímo na ni Trestní oznámení! Drzost těchto hyen zřejmě nebude mít konce, dokud je nedostaneme za mříže. V případě jakýchkoli potíží mi volejte, nebo pište. 

Dále bych Vám ráda oznámila radostnou novinu, že 1.4.2015 bude nakladatelstvím Euromedia Group vydána má kniha "Kdopak by se šmejdů bál?", která pojednává o tom, jak jsme likvidovali PROLUX. Naskladnění knihy a objednávky můžete sledovat na této adrese:

www.bux.cz/knihy/174439-kdopak-by-se-smejdu-bal.html

V sobotu 16.května 2015 od Od 17.00-17.50 v MALÉM SÁLE – v Pravém křídle Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze, proběhne BESEDA o mé prvotině.

Od 18.00 stánek L 101 (levé křídlo) pak bude navazovat AUTOGRAMIÁDA
. Děkuji Vám předem za hojnou účast a moc se na Vás těším! ;-)

Světlana Glaserová

Starší zprávy:

2. 7. 2013 proběhlo u Obvodního soudu pro Prahu 1 poslední jednání o Hromadné žalobě. (Nevyhráli jsme sice, ale aspoň jsme to zkusili)

Hromadná žaloba na PROLUX nám byla tuto středu po tříletém martýriu zamítna. Nicméně soudkyně se vyjádřila v tom smyslu, že při stávající úpravě zákonů ČR, jiný rozsudek ani nemohl být vynesen. 

Tohoto posledního soudního jednání se za veřejnost zúčastnily jen 4 osoby. Všem čtyřem „posledním Mohykánům tímto z celého srdce děkuji za podporu!

Z této „hojné“účasti (pozváno bylo několik set členů sdružení!), je ovšem zároveň jednoznačně patrno, že ačkoli soud nedopadl v náš prospěch, tak jsme vyhráli MY a nikoli PROLUX! Před 3 roky totiž praskala soudní síň ve švech a lidi plakali strachy. Jsem moc ráda, že už nepláčou, že na PROLUX i na Společnou obranu mohou zapomenout a mohou se místo vysedávání v soudních síních, v klidu věnovat svým záležitostem. A přesto že jsme tento soudní spor nevyhráli, stejně si myslím, že už samotná skutečnost, že probíhal, přispěla velmi významně k tomu, že jsme PROLUX srazili na kolena. Zde si můžete přečíst Rozsudek:

Rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 1.PDF (474180)

A zde nám již došlo i odvolání PROLUXU, který se nám přejmenoval na Bradley and Smith

191781749_odvolání19C206-2010.PDF (179067)

 

 

Ačkoli PROLUX již od května 2012 nepodal na NIKOHO ANI JEDNU ŽALOBU a od listopadu 2012 neuzavřel s nikým ani jednu smlouvu, přesto předstírá, že existuje a že má jakousi moc. Jejich vyhrožování soudy jsou ovšem LŽI !!!!

 

POZOR! POZOR! POZOR!

PROLUX SICE JIŽ PRAKTICKY NEEXISTUJE, SVÉ PODVODNÉ PRAKTIKY OVŠEM PROVÁDÍ DÁL POD NÁZVEM: Reality Int.cz !!!! Tato nová společnost se starými známými majiteli nyní nově uzavírá smlouvy po telefonu!!! Takže k tomu, aby si člověk naběhl na problémy, stačí říci do telefonu jediné slůvko ANO a klient je smluvně vázán!

rejstrik.penize.cz/24266931-realityint-cz-s-r-o

 

ČOI potvrdila pokutu PROLUXU ve výši 5 000 000,-Kč  pokuta by měla být zaplacena do 13.10.2012

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/212411000100914/obsah/219076-pokuta-pro-prolux/

Vít Bárta o PROLUXU (na svých oficálních stránkách):

vitbarta.cz/mimo-praci/

Reportáž Kamily Štichové z jednání 23.7. a rozhovor se Světlanou Glaserovou na ČT24 obojí pod tímto odkazem

www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/186950-hromadnou-zalobu-na-realitni-kancelar-prolux-soud-odrocil/

Události v regionech ČT - Soud uložil PROLUXU předběžné opatření

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10118379000-udalosti-v-regionech-praha/212411000140731-udalosti-v-regionech/obsah/212616-soud-zakazal-dalsi-smlouvy-realitky-prolux/

 

 

 

 


 

 

Text uvedený níže je zejména pro nezasvěcené náhodné příchozí aby jim bylo objasněno, co je Prolux vlastně zač a proč je třeba proti němu bojovat:

PARAZITISMUS

11.02.2011 14:55

"Umění klamu"

16.04.2011 14:16

Manuál Makléřů Proluxu

14.05.2011 08:09